Zapraszamy do współpracy architektów i projektantów poszukujących oryginalnych oraz designerskich podłóg, ścian i dodatków przeznaczonych do przestrzeni prywatnych i publicznych.

 

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne warunki współpracy;

  • Pomóc w wyszukiwaniu lub tworzeniu efektów dekoracyjnych zgodnie z wytycznymi Architekta i adekwatnych do oczekiwań i budżetu inwestora;

  • Dostęp do biblioteki tekstur;

  • Najwyższej jakości produkty prosto od producentów z całej Europy.

Biblioteka tekstur BIM i CAD od Novacolor.

Być zawsze najbliżej profesjonalistów z branży, architektów, projektantów, inżynierów oraz wykonawców, usprawniając i czyniąc ich pracę przyjemniejszą – w tym właśnie celu Zakład Produkcji Farb i Lakierów Novacolor oddaje im dziś do dyspozycji bogatą bibliotekę tekstur własnych produktów dekoracyjnych, podstawowych efektów katalogowych i najmodniejszych odcieni kolorystycznych, z których można korzystać na etapie projektowania.

 

Biblioteki cyfrowe: dostępne formaty

Biblioteki są dostępne dla 3DS Max (MAT), w formacie BIM (RFA i ADSKLIB) wraz z wszystkimi odrębnymi mapami do renderowania w formacie JPG i obejmują wszystkie produkty dekoracyjne Novacolor oraz ich efekty folderowe odtworzone w różnorodnych modnych wersjach.

Biblioteki cyfrowe zostały zoptymalizowane, aby zapewnić maksymalne osiągi systemowe oraz są udostępniane również w wymiennym formacie, zarówno dla BIM, jak i CAD, dzięki czemu mogą być wykorzystywane we wszystkich środowiskach projektowania architektonicznego 3D i 2D.

Czym jest BIM – Building Information Modeling

Co dokładnie oznacza technologia BIM? Rozwinięciem tego skrótu jest „Building Information Modeling", co oznacza metodę, mającą na celu optymalizację projektowania, realizacji i zarządzania budynkami, dzięki wsparciu oprogramowania.

Narzędzie to umożliwia zebranie wszystkich istotnych danych dotyczących budynku, od jego lokalizacji geograficznej do właściwości materiałów użytych w celu jego realizacji. Do stosowania BIM obecnie silnie zachęcają oficjalne dyrektywy, ponieważ jest to sposób na podniesienie efektywności i przejrzystości procedur zamówień publicznych: to również powód, dla którego już niedługo jego wdrożenie może stać się obowiązkowe w przypadku robót publicznych.

Skontaktuj się z nami:

email: info@novowalls.com

tel. +48 733 706 111

Spotkaj się z nami:

Showroom Creative

ul. Towarowa 20 (Przy Galerii Pomorskiej)

85-746 Bydgoszcz

Wymagana rezerwacja spotkania!